Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Już od lat SP4 należy do Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie. Najpierw wywalczyliśmy certyfikat przynależności do sieci regionalnej a następnie do wojewódzkiej. W tym roku podjęliśmy kolejne kroki na szczeblu promocji zdrowia wśród dzieci, młodzieży, nauczycieli a także pracowników naszej szkoły. Po upływie kilku lat musimy dokonać recertyfikacji, więc przeprowadzamy autoewaluację. W tym celu zrealizowaliśmy badania ankietowe wśród uczniów i rodziców – byli to uczniowie klas piątych wraz z rodzicami. Na tej podstawie wyłoniliśmy problem priorytetowy i opracujemy plan działań na przyszły rok. Przez lata relacje z naszych działań ukazywały się systematycznie na stronie internetowej naszej szkoły oraz na szkolnym Facebooku. Teraz pojawiła się specjalna zakładka dotycząca konkretnie działań Szkoły Promującej Zdrowie. W niej znajdziecie najnowsze informacje o naszych działaniach, wyjaśnienie idei szkoły promującej zdrowie oraz plan działań na przyszły rok. Umieściliśmy tutaj również prezentację multimedialną, pokazującą tylko niektóre ciekawe działania promujące zdrowie w tym roku. Zachęcamy wszystkich do systematycznego odwiedzenia i śledzenia naszych działań oraz do aktywnego włączenia się w nasze akcje i działania. Nie ma przecież cenniejszej rzeczy nad nasze zdrowie. Oby zawsze mam dopisywało.